Aktualności

Jubileusz 300 lecia - reportaż cz.2

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej porcji zdjęć z obchodów Jubileuszu.

więcej »

Relacja z Jubileuszu w TVP3

"W klasztorze sióstr Norbertanek w Imbramowicach trwają główne uroczystości jubileuszowe z okazji 300-lecia konsekracji świątyni..."

więcej »

Transmisja Uroczystości Jubileuszowych na żywo

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą przybyć do Imbramowic na Obchody Tygodnia Jubileuszowego do duchowej łączności wraz z nami poprzez transmisję on-line.

więcej »

Jubileusz 300 lecia - reportaż

Za nami pierwszy dzień obchodów Jubileuszu 300-lecia konsekracji Świątyni. Zapraszamy serdecznie na kolejne dni, szczególnie na kulminację obchodów - w czwartek.

więcej »

Jubileuszowy Apel Przeoryszy

Szanowni Państwo,

Umiłowani Przyjaciele i Sympatycy naszego klasztoru ! 

Obecny Jubileusz 300-lecia Konsekracji Świątyni Klasztornej jest nie tylko świętem nas norbertanek, lecz także Waszym świętem, bo kościół klasztorny, choć od wieków rozbrzmiewa śpiewem białych kanoniczek, jest zarazem domem, gdzie najszerzej otwiera swe Boskie Serce i z utęsknieniem oczekuje na każdego z Was nasz Pan i Cierpiący Zbawiciel, Jezus Chrystus! Dlatego bądźmy w tych uroczystych dniach razem!

więcej »

Trzechsetlecie barokowej perły imbramowickiej

Bardzo serdecznie zapraszamy na Jubileusz Trzechsetlecia Konsekracji Świątyni Klasztoru Sióstr Norbertanek w Imbramowicach który obchodzony będzie uroczyście w dniach od 27 sierpnia do 3 września 2017 r.. Punktem kulminacyjnym będzie Uroczysta Msza Święta Jubileuszowa pontyfikalna w czwartek, 31 sierpnia 2017 r. o godz. 17.00,  koncelebrowana pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Ks. Biskupa dra Jana Piotrowskiego, Ordynariusza Diecezji Kieleckiej. Przewidziane jest także uczestnictwo i słowo Ojca Opata Thomasa Handgrätingera, Generała Zakonu Norbertańskiego, który przybędzie do nas z Rzymu.

więcej »